Įžanga

Pačiai pradžiai, turiu prisipažinti, jog neturiu daug patirties rašyti internetinius dienoraščius. Kai kurie žmonės turi, ir gal todėl toks gyvenimo laiko naikinimo būdas apskritai paplito. Tačiau šiandien nusprendžiau nuo ko nors pradėti, ir dar nusprendžiau, kad geriausia būtų pradėti nuo to, ko aš šiuo grafomanijos kampeliu siekiu.
Taigi. Mano mėgstamos temos.  Pirmas numeris.
Kinas?
Muzika?
Chačapuri su ožkos sūriu?
Padrikos mintys be turinio?
 
Kažkaip nesistruktūrizuoja. Šiaip, aš mėgstu struktūrą, tvarką ir dėliojimą į lentynėles, tik mano darbo stalas jau ilgai tinka kaip maskuotė tam bruožui nuslėpti. Tačiau čia lentynėlės kažkaip nesusikala ir bando tarpusavyje peštis dėl to, ką į jas sudėsiu. Sąžiningai kalbant, to, ką aš į jas sudėsiu, nėra labai daug. Bet mes su jumis turime laiko tam sukurti, labai daug laiko. Kitaip netūnotume internete, kas savo, kas svetimame bloge.
 
Pabandom dar kartą. Mano temos, apie kurias rašysiu.
1. Padriki pastebėjimai. Kartais gyvenimas priverčia pastebėti dalykus, kurių neįprastumas ir kartais absurdiškumas daro visą kitą pasaulį aplink juos labai reikšmingą ir logišką. Nenoriu jų pamesti savo būsimoje senatvinėje sklerozėje, todėl bandysiu sudėti čia ir, jei jums užteko kantrybės pasiekti šią vietą neatsijungus, pasidalyti su jumis.
 
Toliau eina kažkas, ką aš laikau savo gyvenimo dalimis ir todėl mielai mėgstu kalbėti. Yra, žinoma, svarbių gyvenimo puslapių, apie kuriuos čia nenorėčiau kalbėti, kaip ir bet kur kitur, bet jūs visada galite rasti labai daug tokio tipo asmeninių išpažinčių visomis jautriomis temomis (privatumo tikslais tokiuose puslapiuose vardai, vietos, datos ir faktai būna pakeisti tiek, kad patenka į kategoriją kažkur tarp grožinės literatūros ir nitroemalinio užrašo po tiltu). Kas lieka man, tai:
 
2. Informacinės technologijos – įrašiau tokią kategoriją dėl to, kad naudoju šį dalyką duonai uždirbti ir nemėgstu termino "kompiuterastas", į kurį visa tai susiveda.
 
3. Aviacija – tas mano gyvenimo apektas, kuris galiausiai suvalgo 2 punkte uždirbtą duoną. Kažkas pasakė, kad skrydis yra antras labiausiai jaudinantis dalykas po sekso. Aš manau, kad tas žmogus mėgo pagražinimus, ir nežinojo nei vieno, nei kito. Mes, švelniai tariant, labai pervertiname seksą.
4. Ekonomika ir politika. Nes turiu tiek daug minčių apie tai, kurių šiaip niekas iki galo neišklauso.
 
5. Mokslas. Kažkada turėjau ambicijų gauti Nobelio premiją. Po to nusprendžiau, kad esu tam per jaunas, ir turbūt iki penkiasdešimtmečio dar būsiu. Tačiau mane vis dar traukia paslaptys, kurias gamta mums paliko atskleisti, ir istorijos apie tai, kaip kažkas iš mūsų homo sapiens tai sugebėjo.
 
Va tiek tam kartui. Su laiku tikiuosi užpildyti šitą blogą mažais blogiukais, o kol kas noriu atsisveikinti ir užtikrinti, kad nieko  neprisirūkiau prieš rašydamas šią įžangą. Tiesiog aš toks.
 
Iki,
Artūras
 
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.